У шкільних їдальнях Дніпра з’явиться «шведський стіл»

У новому навчальному році 2019-2020 у дніпровських школах діятимуть нові стандарти харчування. Чому такий варіант здобув популярність, розповідає Відкритий із посиланням на повідомлення у Facebook.

Так, у школах влаштують сучасні лінії роздачі гарячого харчування, які облаштовані за принципом «шведського столу». Школярам нададуть право вибору свого раціону. Щоденно у меню будуть представлені різноманітні страви, які повинні привабливо виглядати та чудово смакувати, щоб у дітей було бажання обирати здорове харчування.

stolovaya1

У меню будуть представлені різноманітні гарніри, а саме страви з картоплі, розсипчасті каші, плов, рис з овочами. Окрім цього, кожного дня у наявності будуть овочі — свіжі в натуральному вигляді по сезону, а також тушковані, у складі яскравих вітамінних салатів або рагу.

stolovaya 2

Також будуть представленні і страви з м’ясом та рибою у вигляді котлет, відбивних та шашличків з курячого філе, м’ясних биточків, кнелі, смаженого рибного філе.

stolovaya3

Випічка із меню не зникне, бо її люблять і діти, і дорослі. В асортименті: піца, бургери, пиріжки та булочки із різноманітною солодкою начинкою, кекси, рулетики, багато іншого.

stolovaya2

Серед напоїв пропонують використовувати соки, чай, компоти.

Чи сподобаються такі нововведення школярам і їх батькам буде зрозуміло із початком нового учбового року.

Теги: