У «Слузі народу» планують ліквідувати Генпрокуратуру | Відкритий

У «Слузі народу» планують ліквідувати Генпрокуратуру

Найближчим часом Генпрокуратуру чекають певні реформування, які будуть супроводжуватися зміною назви. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на lb.ua

У партії «Слуга народу» планують ліквідувати Генеральну прокуратуру України, а замість неї створити Офіс Генпрокурора. Така реформа передбачає перейменування регіональних осередків прокуратури в офіси регіональних прокурорів, а також місцеві осередки — в окружні. Таким чином стане можливою «чистка» усіх кадрів. Зокрема, у межах реформи буде здійснена ліквідація органів прокурорського самоврядування — Ради прокурорів, а також Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП), що раніше створили на прохання міжнародних експертів.

Слід зазначити, що ці органи самоврядування розв’язують кадрові питання та залучають прокурорів до дисциплінарної відповідальності (навіть надають рекомендації щодо їх звільнення).

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Генпрокуратура передала до суду справу проти організації, яка вела свою діяльність у Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Теги:

Оцените этот материал: