У «Слузі народу» планують ввести «посімейне декларування»

В Україні можуть ввести посімейне декларування доходів, яке має бути більш вигідним, ніж поточна система оподаткування. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на інтерв’ю «Цензор.НЕТ» народного депутата України від політичної партії «Слуга народу» Данила Гетманцева.

За його словами, обов’язкове декларування доходів буде вводитися через рік-два після податкової амністії й добровільного декларування.

«Ми повинні спочатку скасувати можливість ухилення від оподаткування великого бізнесу і т.зв. олігархату з використанням низькоподаткових юрисдикцій. Друге – ввести таке декларування, яке буде вигідніше для платника податків. Ви зможете не тільки індивідуально декларувати свої доходи, але і в складі сім’ї. Тобто, сплачуючи податок за сім’ю загалом. Якщо, наприклад, у вас є утриманці або пільговики, це все повинно враховуватися в рахунок зменшення сукупного оподатковуваного доходу», — сказав він.

На думку депутата, декларація в ідеалі повинна формуватися податковою службою за тими джерелами інформації, які вона має, зокрема, про зарплату людини, про майно, і направлятися в електронному вигляді платнику податків.

«Наприклад, людина купує путівку на відпочинок в Україну, чому вона не може на цю суму зменшити оподатковуваний дохід? Держава повинна стимулювати такі витрати громадян – і ми це пропонуємо зробити», – зазначив також Гетманцев.

У «Слузі народу» планують ввести «посімейне декларування» - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі помічник начальника обласної поліції скоїв потрійну ДТП і втік.

Теги: