У світі створили додаток, який відстежує емоції та настрій людини

Дослідники вигадали додаток, який допоможе у майбутньому виявляти ознаки поганого настрою у людини. Про це повідомляє Відкритий.

У світі з’явився новий додаток під назвою Emotional Brain Study, за допомогою якого можна відстежувати емоції та настрій людини. Відомо, що розробили його дослідники спільно зі спеціалістами Університетського коледжу Лондона. Головною метою цієї роботи став контроль психічних розладів та пошук способів, як можна керувати ними. Першочергово це стосується тих станів людини, коли вона чимось незадоволена. Наприклад, це може бути під час відчуття тривоги чи затяжної депресії.

У цьому додатку існує кілька важливих вправ, які допоможуть людині розібратися у собі та зробити певні висновки. Спочатку користувачеві пропонують питання, які допоможуть проаналізувати його емоційний стан, дізнатися про його зайнятість чи самотність. Після цього можна виконати низку інтелектуальних завдань. Коли людина вже дійсно зацікавлена запропонованими вправами, у додатку з’являються різноманітні зображення, які були спеціально розроблені для виявлення психоемоційних реакцій.

Крім того, у програмі є додаткові опитувальники, які визначають, легко чи складно людині було виконати поставлене завдання. Розробники додатку переконані, що завдяки такій роботі вони зможуть зібрати базу даних. Результатом усієї роботи повинне бути виявлення ознак депресії чи інших розладів, а також знаходження способів боротьби з поганим настроєм.

У світі створили додаток, який відстежує емоції та настрій людини - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що відтепер пенсію можна оформити онлайн.

Теги: