У центрі Дніпра для архітектурної пам’ятки шукають власника

У центрі Дніпра квартира у «Маєтку Непокойчицького» після пожежі шукає власників. Про це на своїй сторінці написала начальниця Управління з питань охорони культурної спадщини Надія Лиштва. Детальніше розповідає Відкритий.

Місяць тому Надія Лиштва зробила пост про пожежу у квартирі пам’ятки архітектури місцевого значення «Маєтку Непокойчицького», що знаходиться за адресою вулиця Шевченка, 33. Під час надзвичайної ситуації постраждала жінка, наразі з нею все добре.

Надія Лиштва відвідала цю квартиру після пожежі та побачила її жахливий стан. Для повернення до життя квартири необхідний дорогий ремонт зі збереженням її архітектурної цінності.

У центрі Дніпра для архітектурної пам'ятки шукають власника - рис. 1

«Маєток Непокойчицького»

«Це щось дивовижне, особливо кімната з еркером, ліпною мушлею на стелі, фрагментами сторічних розписів, височенною стелею під 3,5 метри. Квартира наразі продається, телефони можна знайти у фото до посту», — пише Надія Лиштва.

У центрі Дніпра для архітектурної пам'ятки шукають власника - рис. 2

Ліпнина із мушлею на стелі

Квартиру після пожежі власники відремонтувати самостійно не можуть, тому вирішили її продати.  Надія Лиштва закликає знайти для квартири гарних господарів, які будуть знати, що це культурна пам’ятка, і доглядатимуть її відповідно до законодавства.

У центрі Дніпра для архітектурної пам'ятки шукають власника - рис. 3

Балкон «Маєтку Непокойчицького»

У центрі Дніпра для архітектурної пам'ятки шукають власника - рис. 4

Стан стелі

Теги: