У відділеннях Укрпошти встановили п’ять тисяч терміналів для безготівкового розрахунку

У поштових відділеннях державної Укрпошти встановили п’ять тисяч терміналів для здійснення безготівкового розрахунку. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на «Громадське».

Як повідомляє Verifone, компанія-переможець відповідного тендеру, термінали встановлені в поштових відділеннях обласних центрів, міст, а також в селищ з населенням понад дві тисячі осіб.

«Банківська система України обслуговує лише 66% всіх українців, при цьому охоплення поштових відділень — 100% населення. Тепер відділення Укрпошти дозволять використовувати сучасні платіжні системи в великих містах і населених пунктах з понад дві тисячі жителів. Відповідно до нової корпоративної стратегії Verifone, клієнти Укрпошти також отримають доступ до нових сервісів і послуг», — розповідає віцепрезидент та генеральний директор Verifone Онур Алтінбаш.

Також Укрпошта запустила мобільний додаток для Android, iOS, API та особистий кабінет для бізнес-користувачів. У найближчих планах компанії — запуск послуги зі зняття готівки та поповнення карток через POS-термінали, а також надання знижок при розрахунку платіжною карткою в поштових відділеннях.
card and pos terminal1654
«Ми раді, що, завдяки прозорому тендеру, нам вдалося придбати якісне обладнання за найнижчою ціною і тим самим наблизити українців до фінансових послуг і базовим фінансовим сервісам», — заявив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Наразі Укрпошта — єдина небанківська організація, яка отримала право у Нацбанку обслуговувати платіжні картки MasterCard та Visa. Також Укрпошта отримала ліцензію на здійснення грошових переказів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у міськраді Дніпра розповіли, чому оплата за проїзд в маршрутках безготівкою незаконна.

Теги: