Без світла, але з гумором: як відключення світла покращує настрій українцям
Відсутність електроенергії внесла багато корективів у життя українців, але незламні громадяни зуміли знайти ложку меду в бочці дьогтю.
Простори інтернету заповнені мемами про відключення світла, які вигадали українці. Психологи наголошують, створюючи смішні відео чи картинки, люди бодай трохи відволікаються.
“Гумор – це взагалі як психологічна реакція відреагування як такого, тобто людина коли щось висміює, жартує, придумує, вона таким чином адаптує цю ситуацію під себе”, – пояснює психологиня Еліна Карепова.
Фахівчиня додає, перегляд гумористичних відео — це не марна витрата часу, а важливий етап прийняття важкої ситуації.
“В нашому випадку це ще й такий механізм, тобто щось трапляється, ми не можемо нічого з цим зробити, ми не можемо на це ніяк вплинути, іноді це енергозатратніше, там, щось підіймати, якось із цим розбиратися, якось на це впливати, тому давайте вдамо, що нам це ще й подобається”, – каже Еліна Карепова.
Детальніше — в сюжеті Відкритого.
Журналістка: Карина Зейналова
Оператор: Руслан Герасименко
Підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там на вас чекає ще більше відео.