Чемпіон України з Дніпра розповів про свої досягнення і шлях до перемог

Дзюдоїст із Дніпра Владислав Москвич почав займатися спортом з 9 років, і на сьогодні вже має до 100 нагород. Серед його найвизначніших досягнень –  1 місце на Чемпіонаті України і 3 місце на Кубку Європи.

Про це повідомляє Відкритий.

Чемпіон України з Дніпра розповів про свої досягнення і шлях до перемог - рис. 1

Владислав Москвич

Дзюдо є олімпійським видом спорту з 1964 року. Багатьом він здається пересічним, але спортсмени, які обрали дзюдо способом життя і багато часу проводять у спортзалах, говорять, що це ще й засіб фізичного виховання.

“Вперше я зв’язався зі спортом років у сім. Мене віддали батьки, бо мав багато зауважень у щоденнику щодо своєї поведінки. Спершу це було бойове самбо, а через два роки, коли зрозуміли, що в мене гарно виходить боротись – віддали на дзюдо. Згодом були перші спортивні травми, через які я мав припинити заняття спортом на тривалий час. Так крок за кроком я рухався саме в цьому напрямку. Саме цей, 2024 рік, вважаю роком нагород і перемог над собою. Я потрапив на Чемпіонат України, де у своїй віковій категорії посів перше місце. Після цього були Кубки Європи. Спочатку в Польщі – де мені, на жаль, не вдалося вибороти медаль, і я програв третє місце. Потім ми поїхали до Литви, де проходив черговий Кубок Європи з дзюдо для юніорів та юніорок, спортсменів не старше 21 року. Я боровся зі спортсменом з Литви. Тут мені все ж вдалося посісти третє місце, я отримав бронзу. За перемогу боролися близько 400 учасників із 13 країн. Я здобув нагороду у ваговій категорії до 100 кг. Це безцінний досвід”, – розповідає Владислав Москвич.

Дніпрянин вважає, що для цілковитої першості йому бракує досвіду європейських змагань. Тренування у Владислава відбуваються регулярно двічі на день, він готується до Кубків Європи. За час спортивної кар’єри має під сотню медалей, найцінніші – золото з Чемпіонату України та бронза з Чемпіонату Європи.