Дніпрянин Дмитро Лебідь виборов бронзу Кубка Європи з дзюдо серед кадетів

Дзюдоїст із Дніпра Дмитро Лебідь у складі збірної України завоював бронзову нагороду Кубка Європи серед кадетів, який проходив в угорському Дьйорі.

Про це повідомляє Відкритий із посиланням на пресслужбу Дніпропетровської обласної Федерації дзюдо.

Дніпрянин Дмитро Лебідь виборов бронзу Кубка Європи з дзюдо серед кадетів - рис. 1

11-12 листопада в угорському Дьйорі проходив Кубок Європи з дзюдо серед кадетів. У складі збірної України бронзову нагороду виборов дніпрянин Дмитро Лебідь. Він завоював медаль у ваговій категорії до 90 кг.

На своєму шляху спортсмен провів чотири двобої: переміг грузина Демурадзе, у чвертьфіналі – представника Боснії та Герцеговини Савіча, в півфіналі поступився українцю Самойлову, а в поєдинку за бронзу виявився сильнішим за чеха Онджея Фоукала.

Старт в Угорщині став лише другим офіційним міжнародним змаганням у кар’єрі молодого дзюдоїста. Два тижні тому Дмитро боровся на Кубку Європи в Ризі та став там п’ятим, програвши бій за бронзу. Й ось у Дьйорі дніпрянин реабілітувався за ту поразку та везе додому медаль.

Тренується Дмитро Лебідь у клубі “Тайфу Дзюдо” під керівництвом Віталія Харламова.

Дмитро Лебідь

Загалом у Кубку Європи U18 у Дьйорі взяли участь 512 спортсменів з 26 країн світу. Збірна України на цих змаганнях завоювала 4 нагороди: 1 золоту й 3 бронзових. Окрім дніпрянина Дмитра Лебедя, бронзовими призерами стали Михайло Сідловський і Богдан Остапенко, а золото виборов Аркадій Самойлов.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.