Дніпрянин Олександр Кошляк став бронзовим призером Кубку Європи з дзюдо

На Кубку Європи з дзюдо у складі збірної України дніпровський дзюдоїст Олександр Кошляк виборов бронзову нагороду у ваговій категорії до 73 кг.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Федерації дзюдо Дніпропетровської області.

Змагання проходять у словенському місті Подчетртек. На шляху до нагороди дніпрянин Олександр Кошляк впевнено здолав суперників з Норвегії, Італії та Швейцарії.

В півфіналі спортсмен поступився іншому українцю Сергію Нєботову та продовжив змагання в “бронзовому” фіналі. Там дніпрянин не залишив ніяких шансів представнику Німеччини Петеру Томасу, заробивши оцінку “іппон” та виборовши бронзову нагороду Кубка Європи.

Дніпрянин Олександр Кошляк виборов бронзу на Кубку Європи з дзюдо

Олександр Кошляк крайній праворуч

Відзначимо, що це перший міжнародний успіх Олександра Кошляка у 2023 році, а загалом — третя нагорода в кар’єрі з Кубків Європи. Тренують дзюдоїста Артем та Андрій Блошенки.

В перший день Кубка Європи збірна України виборола 8 нагород: 3 золота, 2 срібла й 3 бронзи та посіла перше загальнокомандне місце.

Окрім дніпрянина Олександр Кошляка у “синьо-жовтих” такі здобутки: чемпіонами стали Каро Марандян, Назар Вісков, Сергій Нєботов, срібло вибороли Анастасія Антіпіна й Вадим Чернов, а бронзу Денис Тупицький й Анастасія Суперсон.

Загалом, на словенських татамі ведуть боротьбу за нагороди 243 учасники з 22 країн. Сьогодні на Кубку Європи розіграють ще 7 комплектів медалей.

Зліва направо: Анастасія Антіпіна, Вадим Чернов, Денис Тупицький, Анастасія Суперсон, Сергій Нєботов, Каро Марандян, Олександр Кошляк Назар Вісков.

Раніше ми писали, що збірна України перемогла Північну Македонію у матчі відбору на Євро-2024.