«Крим – це Україна!»: жителі окупованого півострова чекають на повернення додому
У Дніпрі до Дня спротиву російській окупації замайорів прапор кримських татар. Етнічні мешканці півострова, які з початку анексії вимушено перебралися до міста, мріють повернутися додому під синьо-жовтими прапорами.
У середмісті Дніпра підняли небесно-блакитне полотно із символом влади, яке зветься тамга. Це – прапор кримських татар.
Боротьба проти російської окупації триває. У Криму діє рух опору. Його учасники працюють таємно, але ефективно. Залишають у містах півострова жовті стрічки.
26-го лютого, у 10-ту річницю спротиву окупації, на вершині півострова знову замайорів синьо-жовтий стяг. У такий спосіб активісти вкотре нагадали росіянам, що Крим – це Україна.
Детальніше дивіться в сюжеті Відкритого.
Журналістка: Айміна Арнаут
Оператор: Юрій Смірнов
Підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там на вас чекає ще більше відео.
Теги: війна, Крим, новини Дніпра, новини України