Майже 2 роки під постійними обстрілами: як мешканці Нікопольщини виживають під час великої війни
Мешканці Нікопольського району Дніпропетровщини ледь не щодня потерпають під обстрілами з боку російських загарбників. Окупанти гатять по цивільним об’єктам із градів, артилерії та дронів.
Найбільше дістається прибережному селу Вищетарасівка Нікопольського району. З його околиць видно окуповані Енергодар, Іванівку, Благовіщенку та Дніпрорудне. Звідти й гатять росіяни.
За словами місцевих, нині тут залишилося лише близько 2 000 людей. Більшість житлових будинків зруйнована вщент. Російські терористи ледь не щодня рівняють селище із землею.
Детальніше про те, в яких умовах доводиться виживати мешканцям Нікопольщини, дивіться в сюжеті Відкритого.
Журналістка: Альбіна Гриненко
Підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там на вас чекає ще більше відео.
Теги: війна, військові злочини росії, новини TV, новини Дніпропетровської області, новини Нікополя