Плюсова температура не завада: у Дніпрі рибалки вийшли на тонку кригу
У Дніпрі вудкарі ризикуючи життям, вийшли рибалити на тонку кригу.
Про це повідомляє Відкритий.
Місце масового скупчення рибалок — житломасив Ломівський. Якщо раніше чоловіки збиралися на льоду при стабільній мінусовій температурі, то сьогодні у місті 7 градусів тепла. Не зупиняє вудкарів навіть збільшення летальних випадків серед любителів порибалити на тонкій кризі, які фіксують останнім часом.
У ДСНС вкотре закликають жителів Дніпра та області не виходити на льод при температурі вище нуля. Ризик провалитися у крижану воду при такій температурі повітря дуже високий.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.
Теги: новини Дніпра, рибалка