“Поруч з тобою”: жінки з Дніпропетровщини можуть звернутися за допомогою
Громадська організація “ЕЛЕОС-Україна” реалізує проєкт “Поруч з тобою”. Жінки та дівчата, які під час війни зазнали сексуального насильства з боку російських військових, можуть отримати всебічну допомогу конфіденційно. У Дніпрі працює відповідний волонтерський хаб.
Про це Відкритому розповіла керівниця проєкту «Поруч з тобою» Тетяна Іванова.
“Мета проєкту – надати допомогу українкам, постраждалим від статевих злочинів та тортур з боку російських військових, не чекаючи завершення війни. Наша ціль – допомогти жінкам повернути здоров’я, спокій, відновитись ментально та захистити свої права. Постраждалі можуть отримати комплекс послуг на базі реабілітаційного шелтера або окремих його компонентів – зокрема віддалено. Це психологічний, медичний супровід, гуманітарна допомога, правова, соціальна. У Дніпрі наші волонтери спільно з маріупольськими займаються евакуацією жінок зі звільнених від окупантів територій. Шелтер працює щодня. Тут мешкають жінки, які постраждали від воєнних злочинів, ті, що були в полоні у російській тюрмі, ті, що зазнали тортур”, – розповідає Тетяна Іванова.
Проєкт “Поруч з тобою” співпрацює з департаментом Національної поліції з дотримання прав людини. На сьогодні необхідною допомогою забезпечено понад 170 жінок.
Якщо ви потребуєте прихистку та допомоги, звертайтеся до Громадської організації “ЕЛЕОС-Україна” у Дніпрі за адресою: вул. Каштанова, 15.
Більше дивіться у відео:
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.
Теги: війна, жінки, насильство, тортури