СК “Дніпро-1″проведе перший матч у Лізі чемпіонів: де дивитися

У вівторок, 25 липня, у словацькому місті Кошице СК “Дніпро-1” стартує у II кваліфікаційному районі Ліги чемпіонів. Підопічні Олександр Кучера зіграють з грецьким “Панатінаїкосом.

Про це розповідає Відкритий.

Для дніпровської команди це перший матч в історії у найпрестижнішому європейському турнірі. Минулого сезону СК “Дніпро-1” добре виступили у єврокубках та змогли обіграти кілька досвідчених футбольних колективів.

“Панатінаїкос”, як і Дніпро поступився у боротьбі за перше місце. Грецький клуб пропустив вперед “АЕК”.

Трансляцію зустрічі можна буде безкоштовно переглянути на YouTube-каналі FootballHub.

Початок гри – о 21:00 за київським часом.

СК "Дніпро-1"проведе перший матч у Лізі чемпіонів: де дивитися

Раніше ми писали, що дніпровська легкоатлетка Анна Рижикова виграла ліцензію на Олімпіаду-2024.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.