«Дніпро-1» розгромно переміг київське «Динамо» у центральному турі УПЛ

СК «Дніпро-1» почав с перемоги український чемпіонат, обігравши в гостях київське «Динамо».

Про це повідомляє Відкритий.

Команди почали чемпіонат України з другого туру через заплановані ігри у кваліфікаціях до Єврокубків.

Гравці вийшли на матч у своїх найкращих складах, за винятком декількох замін. Поєдинок відбувся на арені Львів.

Початок першого тайму пройшов під сильним пресингом динамівців. Атакуючі гравці киян декілька разів мали шанс відкрити рахунок, але дніпряни впевнено захищали свої ворота. У другій половині тайму Дніпро-1 загострив свою гру та пішов в атаку – спроби «спортклубівців» завершилися надійною грою воротаря «Динамо» Бущана.

«Дніпро-1» розгромно переміг київське «Динамо» у центральному турі УПЛ - рис. 1

За дві хвилини до свистка на перерву, гравці «Дніпра-1» заробили кутовий та швидко розіграли його – Олександр Піхальонок навісив в район воротарської лінії, а Едуард Сарапій увірвався до штрафного майданчика і гарним ударом у падінні влучив у ворота суперника, замкнувши простріл з правого флангу. Цей м’яч став його першим голом у дебютному матчі на рівні УПЛ!

«Дніпро-1» розгромно переміг київське «Динамо» у центральному турі УПЛ - рис. 2

Після перерви Команда Олександра Кучера подвоїла перевагу в рахунку. Бразилець Бузанелло з лівого флангу прострілив у карний майданчик на Піхальонка, де той чітко замкнув передачу, пробивши низом повз Бущана – 2:0 на користь «Дніпра -1».

«Дніпро-1» розгромно переміг київське «Динамо» у центральному турі УПЛ - рис. 3

«Біло-сині» намагалися відігратися, але чим менше часу залишалося до кінця основного часу, тим більше кияни починали метушитися та поспішати з атаками, що не могло не позначитися на якості.

Гості також не зупинялися та проводили гострі атаки на ворота Георгія Бущана. Серія атак врешті-решт призвела до третього голу «Дніпра-1» наприкінці поєдинку: після того, як Довбик з легкістю розібрався з захисниками, закінчивши свій момент ударом, кіпер киян двічі парирував добивання, але з третьої спроби він вже не впорався з навалою гравців «СК Дніпра-1» – Валентин Рубчинський відзначився голом у дебютному матчі в УПЛ – 3:0 – за «Дніпром-1».

«Дніпро-1» розгромно переміг київське «Динамо» у центральному турі УПЛ - рис. 4

Команда з Дніпра вперше в історії завдала розгромної поразки «Динамо» та показала свої чемпіонські амбіції.

«Дніпро-1» розгромно переміг київське «Динамо» у центральному турі УПЛ - рис. 5

Раніше ми писали, що киянка Анастасія Суперсон виборола «золоту» нагороду на кадетському Чемпіонаті світу з дзюдо в Сараєво. Спортсменка стала кращою у ваговій категорії до 40 кілограмів.