Спортсмен із Дніпропетровщини став чемпіоном Всесвітніх Ігор з армрестлінгу

Олег Михайленко з Кривого Рогу здобув золоту нагороду на Всесвітніх Іграх з армрестлінгу.

Про це повідомляє Відкритий із посиланням на Федерацію Армрестлінгу України.

Криворіжець виграв змагання у ваговій категорії +110 кг (права рука). На лівій руці він став срібним призером.

Спортсмен із Дніпропетровщини став чемпіоном Всесвітніх Ігор з армрестлінгу - рис. 1

Олег Михайленко та його тренер – Заслужений тренер України Сергій Карачун – представляють Центр позашкільної освіти «Терни».

Всесвітні Ігри проходили в Саудівській Аравії у місті Ер-Ріяд.

Загалом збірна команда України здобула 14 медалей, з яких 5 золотих, 6 срібних та 3 бронзові.

“Вітаємо спортсменів з успішним виступом! Вони потужно представили країну на міжнародному рівні та вкотре довели, що українці – одна з найсильніших націй!” – написали у Федерації.

Раніше ми писали, що вихованець академії ФК “Дніпро” Єгор Ярмолюк став наймолодшим українцем в АПЛ.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.