Спортсмен із Кривого Рогу Олександр Єфименко став переможцем у своєму вигляді та ваговою категорією на Кубку світу з єдиноборств.

Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сайт Свої. Кривий Ріг.

Спортсмен з Кривого Рогу Олександр Єфименко завоював золоту медаль на Кубку світу з єдиноборств - рис. 1

Вихованець ДЮСШ №6 Олександр Єфименко став найкращим тайбоксером у ваговій категорії 75 кілограмів.

Змагання проходили у Туреччині з 21 по 29 вересня. Загалом у них взяли участь спортсмени із 50 країн.

Студентська збірна України посіла II командне місце та виборола 2 золоті, 15 срібних та 14 бронзових медалей.

Раніше ми писали, що Віра Попруга з Кам’янського стала чемпіонкою Європи з міжнародних шашок.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.