Спортсменки Дніпропетровщини стали першими на Чемпіонаті України з боксу

Юні спортсменки з Дніпропетровської області посіли перше загальнокомандне місце на Чемпіонаті України з боксу.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Федерації боксу Дніпропетровської області.

У Вінниці пройшов Чемпіонат України з боксу в пам’ять про загиблих під час війни боксерів та тренерів. У змаганнях взяли участь 448 учасників (328 хлопців та 120 дівчат) 2008 – 2009 років народження. Серед них 23 спортсмени з Дніпропетровщини.

За результатами турніру команда юніорок з Дніпропетровщини посіла перше загальнокомандне місце. Дівчата вибороли 5 із 6 медалей, ще одну у напруженому двобої здобув Ростислав Авшаров:

• I місце – Софія Новікова у ваговій категорії до 66 кілограмів;
  • I місце – Аріна Прищепа у ваговій категорії до 80 кілограмів;
  • I місце – Софія Мельникова у ваговій категорії понад 80 кілограмів;
  • II місце – Ростислав Авшаров у ваговій категорії до 66 кілограмів;
  • II місце – Мирослава Кирилюк у ваговій категорії до 63 кілограмів;
  • III місце – Кіра Жмуріна у ваговій категорії до 52 кілограмів.

Спортсмени Дніпропетровщини вибороли медалі чемпіонату України з боксу

Цей турнір став відбірковим на Чемпіонат Європи серед юніорів, який пройде з 21 червня по 3 липня в Сараєво (Боснія та Герцоговина).

«За підсумками результатів змагань Дніпропетровська область зайняла перше загальнокомандне місце серед юніорок. Вітаємо спортсменів та тренерів з гарними виступами! Бажаємо більше яскравих перемог та не зупинятися на досягнутому! Дякуємо Збройним Силам України!!! Слава Україні!» – йдеться у повідомленні пресслужби Федерації боксу Дніпропетровської області.