У Дніпрі безхатьки облаштували житло біля теплотраси
У Дніпрі безпритульні облаштували собі житло біля теплотраси.
На вулиці Надії Алексєєнко у Дніпрі безхатченки облаштували собі місце для ночівлі. Жителі прилеглих будинків ставляться до цього неоднозначно.
“Райський куточок на Надії Алексєєнко, 30. Безхатченки пообдирали всі труби, смітник влаштували, я не знаю, може, хоча б влада зверне увагу”, – обурюється жінка, яка мешкає поруч.
Пан Микола живе просто неба вже понад рік. На цій локації й ночує, й зимує, тому що теплотраси гріють.
“Ну як зібралися, так життя поставило питання… Подушки ми нізвідки не приносили, ми прийшли просто відпочити. Нормально (ставляться до такого місця відпочинку – ред.), люди є нормальні у нашому місті”, – ділиться він.
Поруч із Миколою спить його товариш – Юрій. І відпочиває – подруга Світлана. Жінка розповідає, живуть тим, що здають макулатуру та скло. А речі для свого прихистку принесли зі смітника неподалік.
“Погано, що там вони так живуть, а що можна зробити? Ми ж їх вигнати не можемо. Ми тут також живемо у своїх квартирах. Вони ж нічого не роблять поганого, ну хай живуть, хай сплять. А буде зима – і що вони робитимуть?” – розмірковує місцева мешканка Олена.
З її думкою згодна й пані Людмила. Іноді вона приносить безпритульним їжу.
“Шкода їх, разом з тим іноді лаюся, бо вони смітять”, – розповідає жінка.
Проте не всі поділяють таке ставлення. Пані Оксана каже, безхатченки заважають, тому що від них постійний шум і безлад.
Детальніше в сюжеті Відкритого.
Журналіст: Даниїл Ніколаєнко
Підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там на вас чекає ще більше відео.
Теги: новини TV