На сесії міськради Дніпра ухвалили рішення про надання місцевим скверам імен загиблих військових – Андрія Ніколайчука та Олександра Гостіщева.
Про це повідомляє Відкритий з посиланням пресслужбу міськради Дніпра.
Сквер імені Олександра Гостіщева розташовано на проспекті Героїв поблизу будинків №46 та №48.
Олександр Гостіщев народився у Дніпрі. Був командиром полку «Цунамі» бригади Нацполіції «Лють». Загинув 15 березня під час ракетної атаки рф по Одесі. Олександр приїхав на місце удару в Одесі рятувати своїх підлеглих. В цей момент окупанти повторно випустили ракети по скупченню людей. На жаль, Олександр та ще 20 осіб загинули.
На честь Андрія Ніколайчука назвали зелену зону між вулицями Передова та Водопровідна.
Андрій Ніколайчук теж дніпрянин. Боронив Україну в зоні АТО/ООС. З початком повномасштабного вторгнення знову став на захист Батьківщини. Служив у 93-й бригаді «Холодний Яр» офіцером управління механізованого батальйону. Військовий звільняв Охтирку у Сумській області, а також тримав оборону Барвінкового на Харківщині. Загинув під час виконання бойового завдання.
Мер Дніпра Борис Філатов прокоментував надання скверам імен полеглих Героїв у своєму Telegram-каналі:
“Як я і обіцяв, в Дніпрі з’явився сквер Олександра Гостіщева. Поруч з проспектом Героїв та провулком Добровольців. Дякую депутатам міськради за підтримку цього рішення. Де б не жив та не працював Олександр, він завжди обожнював своє Місто. Будемо вдячні”.
Зліва направо: Володимир Парасюк, Борис Філатов, Олександр Гостіщев