У Дніпрі провели хокейний турнір пам’яті загиблого військовослужбовця Макара Єрофєєва
У Дніпрі пройшов хокейний турнір на честь загиблого захисника України Макара Єрофєєва. Хокеїст та військовослужбовець 92 окремої штурмової бригади пішов з життя, рятуючи бійця інтернаціонального легіону.
У мирний час Макар Єрофєєв займався хокеєм, грав за команди «Зеніт», «Яструби» і «Аврора» у Дніпрі. Після початку повномасштабного вторгнення окупантів став на захист України. У складі розвідувальної роти 92-ї окремої штурмової бригади брав участь в обороні Харкова і Чугуєва, а також командував підрозділами під час Балаклійсько-Куп’янської операції.
«Ми з ним зранку бігали, ще було в тренажерці тренування з тренером, потім школа, потім в машині він переодягався, того шо не встигали і потім знову тренування. Це було 6 разів на тиждень», – зазначила мати загиблого Героя Ірина Єрофєєва.
У турнірі взяли участь команди «Морські Вовки», «Придніпровськ», «Дніпро», «Запоріжжя» та команда дитячо-юнацької спортивної школи. Загалом зібралося зо пів сотні дітей.
«Якщо казати про пам’ять Макара, то тільки з позиції захисника, захисника спочатку своєї рідної команди, свого рідного клуба, своєї області і закінчуючи захисником нашої України», – наголосив батько загиблого Героя Володимир Єрофєєв.
Переможцем турніру стала команда дитячо-юнацької спортивної школи Дніпра під керівництвом Володимира Волошина, який також був тренером загиблого героя Макара Єрофєєва.
Детальніше дивіться в сюжеті Відкритого.
Журналістка: Каріна Зейналова
Оператор: Юрій Смірнов
Підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там на вас чекає ще більше відео.
Теги: новини Дніпра, спорт, суспільство, хокей