У Дніпрі вишикувалися великі черги за водою
У Дніпрі через відсутність електро- та водопостачання збільшився попит на питну воду. У місті вже вишикувалися довгі черги за нею.
Про це повідомляє Відкритий.
Російські окупанти продовжують псувати життя українцям. Через масовану ракетну атаку вся країна залишилися без світла, води та зв’язку. На сьогодні в деяких регіонах електро- та водопостачання поновили. Та все ж таки у Дніпрі попит на питну воду зростає.
У місті з кожною хвилиною черги людей з пустими баклажками збільшуються.
Раніше ми повідомляли, що у Дніпропетровській області розгорнули «Пункти незламності». В них є світло та вода. Ще є чай, цукор, медикаменти, санітайзери. Також пункт забезпечений Старлінком та тепловою пушкою, яка подає тепле повітря у приміщення.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.
Теги: війна, новини Дніпра, суспільство