У Дніпровському районі аграрії KSG Agro засівають поля соняшником
У Дніпровському районі аграрії KSG Agro засівають соняшник за новою технологією.
Нині у полях на Дніпропетровщині триває сівба соняшника. Щодня працюють від 8 до 12 годин, розповідає тракторист Микола. Щоправда, із перервами. Усе – через повітряні тривоги
“Вся техніка – через супутниковий зв’язок. Навігація, все. Навіть внесення добрив. Вона бачить рух через супутник. І, коли в нас оголошується тривога – ми стаємо”, – розповів тракторист.
Посівна проходить за новою технологією. Насіння у землю вносять разом із добривами. Так економлять час.
Із засівом ланів планують впоратися до середини травня. Та для цього має зійтися кілька факторів.
“Перше – це, звісно, тепло. Друге – волога. Третє – наявність техніки та всіх матеріалів для посіву” – каже головний агроном Новопокровського відділення Микола Лутицький.
Аби землеробам працювалося простіше, в одному із провідних агрохолдингів України KSG Agro цьогоріч поповнили автопарк.
“Ми закупили три трактори – це нова потужна техніка. І це дуже потрібно оновлювати… Тому що трактор у нас сіє, трактор у нас допомагає і збирати продукцію. Тягне оприскувачі. Основна, скажімо так, одиниця у виробництві”, – розповів голова Ради Директорів холдингу KSG Agro Сергій Касьянов.
Детальніше — в сюжеті Відкритого.
Журналістка: Айміна Арнаут
Оператор: Юрій Смірнов
Підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там на вас чекає ще більше відео.