Українські дзюдоїсти посіли друге місце у командних змаганнях на XVI Європейського юнацького олімпійського фестивалю у словацькій Банській Бистриці.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Facebook-сторінку Президента Федерації дзюдо України Михайла Кошляка.

На шляху до фіналу українська команда провела три зустрічі. У першій українські дзюдоїсти з рахунком 4:3 перемогли Туреччину, далі взяли гору над Ізраїлем (4:1) та Грузією (4:2).

Нездоланною виявилися представники Азербайджану, яким українці поступилися з разунком (0:4).

Українські дзюдоїсти посіли друге місце у командних змаганнях Європейського юнацького олімпійського фестивалю - рис. 1

Віцечемпіонами ЄЮОФ-2022 у командній першості з дзюдо у складі збірної України стали Назар Вісков, Іван Казіміров, Станіслав Корчемлюк, Олексій Болдирєв, Федір Ярошенко, Тетяна Лімзаєва, Юлія Кузьменко, Єлизавета Литвиненко та Діана Семченко.

Цей вид завершив програму змагань для наших юних спортсменів у Банській Бистриці. Срібло дзюдоїстів стало 18-ю нагородою у “синьо-жовтій” скарбничці на ЄЮОФ-2022.

За підсумками шести днів здобуто 6 золотих, 6 срібних та 6 бронзових медалей.

Президент Федерації дзюдо України привітав спортсменів з вдалим виступом на змаганнях та підвів підсумки для збірної України за останній місяць.

«Тільки що завершився командний турнір із дзюдо Європейського юнацького олімпійського фестивалю в Банській Бистриці. 21 команда боролася за перемогу. Україна фінішувала зі сріблом. Хлопці та дівчата, ви на подіумі, ви з нагородами, це дуже круто.

В особистих змаганнях ЄЮОФ у нас 3 золота й 2 бронзи та високе друге місце в медальному заліку серед 43 збірних.
До речі, за останній місяць збірна України із дзюдо виборола три командні Чемпіонські титули в Європі: спочатку золото на кадетському Чемпіонаті Європи в кінці червня, чотири дні тому також золото на Європейських університетських Іграх та зараз срібло, на ЄЮОФ. А в особистих змаганнях за цей період у нас 28 медалей, із них 8 золотих.
У нас дійсно гарна команда, сильна, працьовита, з характером, справжні патріоти. Пишаюся кожним. Як завжди, особлива подяка тренерському штабу збірної та особистим тренерам спортсменів. Гарна робота», – заявив Михайло Кошляк.