Українські дзюдоїсти здобули «золото» і «бронзу» Grand Slam Paris-2023

Українські дзюдоїсти Богдан Ядов і Дар’я Білодід вибороли медалі на міжнародному турнірі Grand Slam Paris-2023.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Федерації дзюдо України.

У Парижі стартував перший турнір з дзюдо серії Grand Slam у 2023 році. Вже в перший день кияни Богдан Ядов і Дар’я Білодід здобули «золото» і «бронзу» відповідно.

25-річний Богдан Ядов у ваговій категорії до 66 кілограмів не залишив шансів своїм суперникам. У фіналі завдяки кидку на «Ваза-арі» він здолав представника Монголії Ерхембаяра Баттогтоха.

22-річна Дар‘я Білодід здобула «бронзу». У боротьбі за медаль вона здолала представницю Португалії Тельму Монтейро.

«Україна бере 2 нагороди в перший же день Великого Шолому в Парижі. Богдан Ядов чемпіон, Дар’я Білодід з бронзою. Неймовірно пишаюся нашою командою, тим, що в такий тяжкий час ми тільки СИЛЬНІШІ!», – написав на своїй Facebook-сторінці Президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк.

Українські дзюдоїсти здобули «золото» і «бронзу» Grand Slam Paris-2023 - рис. 1

Раніше ми писали, що спортсмени з Кривого Рогу на чемпіонаті України з самбо здобули “золоті”, “срібні” та “бронзові” медалі.