“Укрзалізниця” запустила перший дитячий вагон
З 8 серпня Укрзалізниця запустила продаж квитків на перший в історії дитячий купейний вагон, який буде курсувати в складі поїзда №15/16 «Харків – Ясіня».
Про це повідомили в компанії «Укрзалізниця», передає Відкритий.
Вагон спеціально облаштований для комфортного, безпечного та цікавого подорожування дітей від 0 до 8 років та їхніх батьків.
Цей унікальний вагон створено за ініціативи Укрзалізниці у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та за фінансової підтримки Уряду Бельгії. Його було модернізовано в Україні на Київському електровагоноремонтному заводі. Модернізація вагона тривала близько пів року. Він оснащений низкою сучасних рішень, які покращують комфорт подорожі для батьків з дітьми, зокрема дитячими манежами та сповивальними столиками у вбиральні.
Квитки на дитячий вагон можна придбати через мобільний застосунок Укрзалізниці. Їх вартість відповідає ціні купейних квитків аналогічного класу в цьому ж поїзді. Вагон має маркування «Дитячий» у застосунку, щоб батьки могли легко обрати відповідне купе.
Діти до 5 років включно подорожують поїздами Укрзалізниці безкоштовно і не потребують окремого квитка.
Голова правління Укрзалізниці Євген Лященко повідомив, що до кінця року планується запустити ще 7 таких вагонів.
Нагадаємо, під час поїздки у потягу маленький Ярослав загубив свою улюблену іграшку – плюшевого зайця. Працівники «Укрзалізниці» знайшли його і повернули хлопчику.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.
Теги: новини України, суспільство, Укрзалізниця