Кваліфікація на Євро-2024: збірна України перемогла Північну Македонію

Збірна України з футболу вдруге переграла Північну Македонію у рамках відбору на Євро-2024.

Про це повідомляє Відкритий.

Україна в сьогоднішній зустрічі була номінальним господарем на стадіоні «Epet Арена».

На матч команда Сергія Реброва вийшла без кількох ключових гравців — вінгерів Віктора Циганкова та Андрія Ярмоленка. Не грав також захисник Сергій Кривцов, який не встиг відновитися після ушкодження.

З перших хвилин Україна почала тиснути на суперника й створювали гострі моменти. На 30-й хвилині Георгій Судаков перехопив м’яч перед чужим штрафним і гарно пробив здалеку – рикошет македонця допоміг м’ячу залетіти у ворота. Для гравця Шахтаря це перший гол у складі національної збірної України.

Після цього Північна Македонія мала два шанси забити, проте воротар Анатолій Трубін стримав натиск противника.

Кваліфікація на Євро-2024: збірна України перемогла Північну Македонію - рис. 1

Команди пішли на перерву з мінімальною перевагою України.

Вже у другому таймі македонці після низки замін на атаку почали тиснути на збірну України та мали 100% шанси забити, проте м’яч не залітав у ворота Трубіна.

Україна відповіла виходом 1 на 1 нападника “Жирони” Артема Довбика, проте форвард потрапив у офсайд. Трохи згодом Михайло Мудрик не реалізував вихід віч-на-віч з воротарем, заробивши лише кутовий. В наступному розіграші м’яча Микола Матвієнко після подачі Олександра Зінченка поцілив у поперечину після удару головою.

Кваліфікація на Євро-2024: збірна України перемогла Північну Македонію - рис. 2

Під завершення зустрічі Георгій Судаков міг оформити “дубль”. Він наважився на дальній удар — і тільки сейв кіпера суперника врятував Північну Македонію — м’яч відлетів у поперечину. На останніх хвилинах голкіпер також врятував ворота після вибігання Романа Яремчука та удару з близької відстані.

У доданий час крапку поставив динамівець Олександр Караваєв. Він виконав ривок зі штрафного майданчика, пробігши лівим флангом. Захисник побачив, що голкіпер македонців вийшов з воріт та пробив здалеку — це 2:0 – перемога збірної України.

Кваліфікація на Євро-2024: збірна України перемогла Північну Македонію - рис. 3

Збірна України здобула свою третю перемогу у кваліфікації Євро-2024 з футболу. Команда Сергія Реброва вийшла на тимчасове друге місце з 10-ма очками, випередивши Італію, яка має на дві зіграних матчі менше.

Наступний матч у відбірковому циклі до Євро-2024 збірна України проведе вже у вівторок, 17 жовтня. Суперником команди Сергія Реброва буде збірна Мальти. Початок зустрічі — о 21:45.

Кваліфікація на Євро-2024: збірна України перемогла Північну Македонію - рис. 4