Як нікопольці оговтуються від чергової ворожої атаки
Мешканці Нікополя ліквідовують наслідки чергового обстрілу росіян.
Вибиті вікна й двері, розтрощені балкони, пробита підлога та знесені стіни. Такі наслідки чергової ворожої атаки по Нікополю. Цього разу місцеві вже навіть збилися з ліку запущених по них снарядів.
“Я що, рахував їх? І оно ж перший високий дім понад цим — так що небезпечно тут”, – каже тутешній житель Віталій.
Під час цієї атаки окупанти прицільно били по домівках. Так в одному з будинків постраждали відразу чотири квартири. Щонайменше кілька з них — тепер не придатні для життя. Їхні мешканці як відчували — давно виїхали.
“Попав снаряд прямо сюди у квартиру. От рознесло ж перестінок з іншої квартири. Утворилася дуже велика кімната. От — ну все майно в ній втрачено”, – поділилася голова ОСББ Алла.
Цього разу під удар у Нікополі потрапили відразу кілька будинків.
“На цей наш невеличкий куток було 6 прильотів. Один влучив нам, один влучив у сусідній дім. Він влучив у дах, не розірвався та у квартирі впав. Другий влучив в алею, також не розірвався і викотився на проїзну частину. І тут іще”, – розповідає голова ОСББ Тетяна.
Прилетіло й у приватний сектор. Пані Валентина мешкає у самісінькій прибережній зоні. У її двір та навколо влучило щонайменше 5 снарядів.
Детальніше — в сюжеті Відкритого.
Журналістка: Ніколь Савченко
Підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там на вас чекає ще більше відео.