Збільшилася кількість серцевих захворювань серед мешканців Дніпропетровщини
З початком великої війни кількість серцевих захворювань серед мешканців Дніпропетровської області збільшилася майже на половину.
Різкий та сильний біль у грудях. Такий симптом є найчастішим при захворюваннях серця. Але лікарі закликають не терпіти, а одразу звертатися за допомогою. Кажуть, інфаркт можна порівняти з лісовою пожежею, бо м’язи серця відмирають так само швидко, як горить дерево.
За словами медиків, порівняно з довоєнним часом кількість звернень до обласного центру кардіології збільшилася більш ніж у півтора раза. Фахівці наголошують, що все через постійні хвилювання та стрес.
Детальніше про профілактику серцевих захворювань дивіться в сюжеті Відкритого.
Підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там на вас чекає ще більше відео.