Збірна Дніпропетровської області з дзюдо здобула перемогу на Чемпіонаті України

Дзюдоїсти та дзюдоїстки Дніпропетровської області вибороли 7 медалей на Чемпіонаті України серед чоловіків та жінок.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської обласної Федерації дзюдо.

Збірна Дніпропетровської області з дзюдо виграла Чемпіонат України

Змагання зібрали понад 300 учасників з 20 регіонів України та міста Києва. Дзюдоїсти та дзюдоїстки Дніпропетровської області вибороли 7 медалей – чотири з них найвищого ґатунку, 1 срібну та 2 бронзові.

Чоловіки

• -73 кг золото Кошляк Олександр
  • -81 кг срібло Хлопецький Микита
  • -90 кг бронза Валєєв Тимур

Збірна Дніпропетровської області з дзюдо здобула перемогу на Чемпіонаті України - рис. 1

Жінки

• -52 кг золото Бородіна Анна
  • – 70 кг золото Відєнєєва Аліса
  • +78 кг золото Булавіна Руслана
  • +78 кг бронза Доля Дарʼя.

У загальнокомандному заліку такий результат (4-1-2) дозволив представникам Дніпропетровської області посісти перше місце. Команда випередила найближчих переслідувачів – збірні команди Чернігівської області (4-0-1) та міста Києва (3-7-9).

Спеціальний приз від співорганізаторів Чемпіонату України компанії ETG “За волю до перемоги” та сертифікат на 10 000 гривень отримала дніпрянка Руслана Булавіна.

В цьому сезоні збірна майстрів татамі Дніпропетровської області виграє вже другий чемпіонат України. У вересні спортсмени перемогли в командному заліку молодіжного Чемпіонату України U23 з дзюдо.

Нагадаємо, дніпряни Магучіх та Желтяков визнані найкращими спортсменами місяця в Україні.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.