Збірна України мінімально поступилася Італії в рамках відбору на Євро-2024

Збірна України з футболу в рамках 6 туру групового етапу відбору на Євро-2024 поступилася італійцям з рахунком 2:1.

Про це повідомляє Відкритий.

У вівторок, 12 вересня, на стадіоні Джузеппе Меацца зустрілися збірні Італії та України. Перед грою господарі мали 4 залікових пункти і займали третє місце. Підопічні Сергія Реброва після перемоги над Мальтою мали 7 очок і для них гра з італійцями мала важливе значення. Щоб підвищити шанси на прохід далі синьо-жовтим достатньо було зіграти у нічию.

Італійці підійшли до гри у бойовому складі, а от в українців так і не був викликаний Руслан Маліновський. За словами Сергія Реброва на передматчевій пресконференції, Руслан повернеться до складу трохи згодом.

З перших хвилин гравці збірної Італії створювали тиск на ворота українців, змушуючи тих грати другим номером.

Не забарилися і з першим взяттям воріт. На 12 хвилині після помилки Судакова італійці підхопили м’яч і довели до голу, відзначився Фраттезі.

Більшу частину першого тайму італійці контролювали гру. І на 29 хвилині зуміли подвоїти свою перевагу. Все той же Фраттезі уникнув офсайду і вдруге відзначився у воротах Бущана.

Красномовна статистика станом на 30 хвилину гри: 60%-40% володіння м’ячем, 10-0 по ударами по воротах – повна перевага за збірною Італії. Перший удар у ствір воріт італійців наніс колишній гравець СК «Дніпро-1» Артем Довбик лише на 37 хвилині.

Під кінець першого тайму українці активізувалися, зумівши, забити гол у роздягальню. На 41 хвилині після помилок у захисті італійців відзначився Ярмоленко.

У другому таймі вже не було значної переваги збірної Італії, однак вони контролювали гру і мали декілька шансів на взяття воріт. Українці здебільшого грали на контратаках. З рештою, жодна з команд більше не спромоглася забити.

Фінальний свисток зафіксував мінімальну домашню перемогу італійців, які вирвалися на другу сходинку у групі, зрівнявшись з українцями за набраними очками.

В свою чергу, збірна України продовжуватиме вести боротьбу за потрапляння ТОП-2. Нагадаємо, що саме перше і друге місце дають право напряму вийти на турнір. Ще три путівки на чемпіонат Європи будуть розіграні через Лігу націй.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.