Жіноча збірна України з футзалу здобула «срібло» Євро-2023

Збірна України з футзалу серед жінок стала «срібним» призером Чемпіонату Європи. У фіналі турніру національна команда поступилася іспанкам.

Про це повідомляє Відкритий.

Збірна України з футзалу серед жінок вперше в історії вийшла до фіналу чемпіонату Європи. Нагадаємо, що у півфіналі Євро-2023 синьо-жовті обіграли команду Угорщини з рахунком 2:1.

Безпосередньо Угорщина у матчі за III місце розгромно поступилася Португалії – 0:12. У збірної України на заваді стала Іспанія.

«Фурія Роха» активно почала гру і вже на 10-й секунді зустрічі Дубицька збила Дані у воротарському. 6-метровий впевнено реалізувала Пеке.

Здебільшого збірна України грала другим номером. Відчувалася різниця у класі і, як наслідок, згодом це призвело до взяття наших воріт. На 11 хвилині під час чергової комбінації м’яч у свої ворота зрізала Бабенко.

Національна команда мала моменти у контратаках, однак реалізувати взяття воріт не вдалося. А іспанки перед перервою ще збільшили відрив за рахунком. На 20 хвилині Де Пас вибігла в контратаку і сама її завершила, пробивши точно в кут.

У другому таймі синьо-жовті також пропустили вже на старті. Голом в воротах збірної України відзначилася Пас Сампер.

Українкам, нажаль, не було що протиставити “червоній машині”. Іспанки на класі продовжували домінувати на майданчику, доводячи гру до перемоги.

На 36 хвилині голом престижу у складі збірної України відзначилася Анна Шульга. Вона пробила з правого краю і після рикошету м’яч залетів у ворота!

Під час гри у 5-ть польових іспанки забили ще. З рештою, фінальний свисток зафіксував перемогу збірної Іспанії з рахунком 5:1. А синьо-жовті вперше в історії жіночого футзалу здобули “срібні” нагороди.