Українець здобув першу медаль юніорського Чемпіонату світу у Бухаресті

Спортсмен з Києва став переможцем юніорського Чемпіонату світу, який відбувся у Бухаресті. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на xsport.ua.

Український спортсмен Владислав Бухов здобув першу медаль на юніорському Чемпіонаті світу, який відбувся у столиці Румунії — Бухаресті. Відомо, що під час змагання спортсмен підкорив дистанцію у п’ятдесят метрів вільним стилем. Він продемонстрував свої здібності на найвищому рівні та виборов «золото». Слід зазначити, що українському спортсменові вдалося обійти американця Девіда Кертиса (Сполучені Штати Америки) всього на 00.01 секунди, зупинивши таймер на позначці 22.13 секунди.

Нагадаємо, що нещодавно юний український спортсмен став першим чемпіоном Європи зі стрибків у воду. Змагання, які відбувалися в Києві, принесли до скарбнички «синьо-жовтих» ще одну додаткову медаль. До цього українська команда здобула шість нагород.

Українець здобув першу медаль юніорського Чемпіонату світу у Бухаресті - рис. 1

Раніше ми писали про те, що 13-річний українець став першим чемпіоном Європи зі стрибків у воду.