Українська співачка NAVKA дала інтерв’ю Відкритому

Співачка NAVKA відома в Україні як виконавиця українських сучасних пісень з сучасною обробкою. Наразі музикантка знаходиться у Чернівцях, де волонтерить та пише нові тексти для майбутніх пісень.

Про це Відкритому розповіла українська співачка NAVKA

Українська співачка NAVKA дала інтерв’ю Відкритому - рис. 1

33-річна спiвачка NAVKA, справжнє ім’я якої Марина Тимофійчук, почала займатися вокалом у 14 років. Популярність здобула після того, як артистка 2019-го взяла участь у шоу «Х-фактор». У 2020 презентувала відомий на всю країну проєкт «Україна в піснях». До нього входять 13 кліпів на народні пісні, які відзняли за 13 тижнів у різних куточках країни.

Наразі співачка знаходиться у Чернівцах, звідки пише нові тексти для майбутніх пісень. NAVKA навіть вдома облаштувала куточок для аудіозапису, аби підбадьорювати рiдними піснями українців під час війни.

Українська співачка NAVKA дала інтерв’ю Відкритому - рис. 2

8 березня дiвчина не святкує, але намагається робити свято – кожен день. Тому вітає жінок з весною та пророкує Україні – ПЕРЕМОГУ.

«У моїй тривожній валізі були всі мої вишиванки, тому й зараз, коли я приїхала в Чернівці, ходжу лише в них, бо це основний мій одяг, що забрала. Жінка на території України – з давніх давен була одною з головних персонажів: богиня Лада, наприклад. Жінка у нас й стрій тримає, й лад наводить, рід продовжує, захищає свій дім. І нашим жінкам пощастило, що народилися тут – ми тут вільні! Я хочу побажати українським жінкам щоб вони завжди залишалися такими, як наші предки: відстоювали свободу, бо вона тече в наших жилах! Квітніть, як тільки починається весна!», – розповіла Відкритому NAVKA.

Повне інтерв’ю дивіться в відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Проблем с продовольствием нет: как обстоят дела с подвозом товаров на Днепропетровщине.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре. 

Теги: , , ,