Уперше в Україні скайдайвери створили у небі фігуру 100-way – Відкритий

Уперше в Україні скайдайвери створили у небі фігуру 100-way

У небі над Україною уперше створили незвичайну фігуру за участю ста парашутистів. Про це Відкритий дізнався із повідомлення прес-служби Харківського аероклубу імені Валентини Гризодубової ТСО України.

Уперше в Україні на летовищі під назвою «Коротич» Харківського аероклубу парашутисти з різних куточків світу створили у небі фігуру 100-way. Відомо, що це відбувалося у межах міжнародного проєкту «The first 100-way in Ukrainian sky». Для того, щоб зафіксувати досягнення парашутистів, протягом усього часу працювали три повітряних відеооператори.

Захід відбувався впродовж кількох днів з 19 по 23 серпня. Саме тоді спортсмени намагалися втілити свої амбітні ідеї у життя за допомогою роботи літаків сімейства «Антонов», а саме: Ан-28 та Ан-72. Взагалі за сезон спортсмени-парашутисти збираються вже не вперше, але саме цей раз був особливим через те, що їм вдалося досягти поставленої мети — створити у небі над Україною формацію 100-way. Крім того, наступного дня вони навіть перевершили своє досягнення та перебудували фігуру.

В Україні постановниками стрибків стали найкращі світові капітани: німецький Дітер Кірш, французький Патрік Пасс, британський Ян Мілко Хоткінсон та український Ілля Балашов.

Скайдайвери створили незвичайну фігуру у небі над Україною.

Наступного дня вони перевершили свій результат.

Таке досягнення парашутистів фіксували повітряні відеооператори.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що свята не буде: «Вільне небо» у 2019 році не відбудеться.

Теги:

Оцените этот материал: