Ура, канікули: поліція Дніпра застерігає дітей та батьків від неприємностей

Літніх канікул чекали діти та батьки. Як вберегтися від неприємностей та провести гарно час, розповідала заступниця начальника зв’язків із громадськістю Нацполіції Дніпропетровської області Алла Малиновська-Поправка у пресцентрі телеканалу “Відкритий”. 

Нарешті літо та канікули. Три місяці відпочинку та безтурботного проведення часу. Проте затьмарити відпочинок можуть будь-які неприємні ситуації, яких можна уникнути, якщо дотримуватися правил безпеки.

“З пом’якшенням карантинних заходів ми бачимо все більше дітей у парках, скверах на подвір’ях. І звичайно, ще більше з’являється автомобілів. Тому, перш за все, хочеться нагадати правила дорожнього руху. Що діти, які не досягли 14-ти років, мають гуляти у супроводі батьків та дорослих. Приділяйте увагу вивчення правилам дорожнього руху, вивчайте з дітьми елементарні правила поведінки на дорозі,” – говорить пані Алла. 

Співробітники поліції рекомендують батькам власним прикладом показувати дітям, як потрібно поводитися на дорозі, в автомобілі тощо. Адже діти копіюють поведінку дорослих. Крім того, коли ви їдете в автомобілі, пам’ятайте про автокрісла, паски безпеки. Не зайвим буде вивчати дорожні знаки та правила руху транспорту.

“Якщо дитина сідає на велосипед, потурбуйтеся про її захист. Варто перевірити технічний стан транспортного засобу, розповісти де дитина може їздити. А також забезпечити її шоломом та наколінниками. Під час руху, велосипедист має триматися максимально правого боку дороги та слідкувати за рухом транспорту. Адже, навіть велосипедист, який виїхав на проїжджу частину, вже є учасником дорожнього руху,” – розповідає поліцейська. 

Крім того, Нацполіція Дніпропетровської області нагадує дітям про спілкування з незнайомцями. І застерігає від близьких та довірливих контактів. Також радять батькам проводити з дітьми профілактичні бесіди, аби вони  навчилися контролювати свої контакти з чужими людьми.

“У будь-якому випадку, якщо дитина відчула, що проти неї відбуваються протиправдні дії, вона може зателефонувати за номером 102 та отримати допомогу від поліції,” – сказала Алла Малиновська-Поправка. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как в Днепре работает система социальной защиты детей 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре

 

Теги: , ,