В Днепре школьники страдают от ужасного запаха из туалета – Відкритий

В Днепре школьники страдают от ужасного запаха из туалета

В школе №52, на жилмассиве Тополь-1, ученики младших классов задыхаются от мерзкого запаха из туалета. Об этом Відкритий узнал на странице одного из пользователей сети Facebook — Татьяны Кудрявец.


Родители учеников школы №52 утверждают, что запах из туалета разносится по всей школе, дети в буквальном смысле не могут дышать, заходя в уборную. Так же говорят, что основное место, с которого разносится «запах», — детский туалет,  в котором не было ремонта с открытия школы. Родители говорят, запах мочи въелся в стены и пол и дезинфицирующие средства не помогают. Они неоднократно обращались к директору школы в устной и письменной форме с просьбой исправить ситуацию, но никакого ответа им не поступило. Департамент гуманитарной политики также никак не реагирует на жалобу. От них поступил только стандартный ответ.

Вітаю! В цїй школі також навчається і моя дитина! Саме в цьому туалеті моя Аня отримала травму ока!!!В школі 52, яка знаходиться за адресою вул. Мукаша Салакунова 11, Тополя 1, діти початкових класів, вже багато років, задихаюсься від смороду. Місце утворення цього смороду – дитячий туалет в якому не було ремонту з дня відкриття школи! Це вже неможливо терпіти. Запах сечі в’ївся в стіни та підлогу і звичайне прибирання з дезинфікуючими засобами зовсім не освіжає їх. Вся початкова школа має «аромат» громдського туалету з вигрібною ямою.Батьки постійно звертаються до директора школи в письмовій та усній формі, результат відсутній. Відповідь яку ми чуємо – немає грошей.Департамент гуманітарної політики міста Дніпро також ніяк не реагує. У відповіді на скаргу була стандартна відписка для замулювання очей.Велике прохання, підіть на зустріч нашим дітям. Допоможіть нам розголосити цю проблему, щоб надати дітям змогу вільно дихати під час навчання. Коли дитина дивиться на цей туалет, в її мозку формується уява, що так і має бути, бо це школа! Взірець! Це жах!Будь ласка, допоможіть нам докричатись до відповідних установ? щоб ті створили комфортні умови, на час відвідування туплетної кімнати.З повагою, батьківський колектив початкових класів.

Posted by Кудрявец Татьяна on Reede, 1. veebruar 2019

Напомним ранее мы сообщали о том, что «Настоящие внуки»: в Днепре рейдеры выгнали бабушку из квартиры. 

Марк Ручка

Теги:

Оцените этот материал: