В Дніпрі підбито підсумки конкурсу анімації з прав людини

Сьогодні в медіа-центрі телеканалу «Відкритий» відбулась прес-конференція на тему «У Дніпрі підбито підсумки конкурсу анімації про права людини».

В заході взяли участь регіональна координаторка мандрівного кінофестивалю документальних фільмів про права людини «Docudays UA» Наталія Жебрик і директор навчально-виховного комплексу № 122 м. Дніпра Людмила Бондаренко.

За словами організаторів, з жовтня по грудень 2018 року вони провели близько сорока заходів різного спрямуванння, до числа яких увійшли виставки, воркшопи, тренінги і майстер-класи. Ці заходи проводились в рамках фестивалю «Docudays UA» в нашому регіоні: Дніпрі, Кам’янському, Павлограді, Апостоловому, та в інших містах Дінпропетровської області. За цей час було показано 13 стрічок українських та іноземних режисерів-кінодокументалістів.

«За допомогою таких заходів діти вчаться  тому, що принижувати — це недобре, булінг — це недобре. До участі в проекті ми запросили експертів з питань прав людини, оскільки їхня роль є дуже важливою. Наші заходи розраховані як на школярів, так і на студентів, тому велику увагу ми приділили навчальним закладам Дніпропетровщини», — розповідає Наталія Жебрик.

Вона також додає, що цей проект планують провести наступного року і залучити до нього більшу кількість учнів у порівнянні з 2018.

В Дніпрі підбито підсумки конкурсу анімації з прав людини - рис. 1

Солідарна з думкою колеги і Людмила Бондаренко: вона каже, шо основними темами під час проведення заходу стали проблеми взаємопорозуміння в суспільстві.

«Ми підійшли до цього процесу творчо: наші учні не тільки брали активну участь у заходах, що були в програмі конкурсу, але й ще самі монтували відео з цих заходів. В процесі брали участь як старшокласники, так і учні молодших класів. Найменший з них навчається в п`ятому класі. І це дуже добре, адже потім відзняті відеоролики показиватимуть випускникам школи у вигляді повноцінного фільму. І діти зможуть згадати, як вони вчились розуміти один одного, мати повагу до співрозмовника», — ділиться враженнями Людмила.

В Дніпрі підбито підсумки конкурсу анімації з прав людини - рис. 2

Нагадаємо, раніше ми розповідали про актуальність Загальної декларації прав людини.

Теги: , , , , , , , , ,