В Україні зменшилась кількість пенсіонерів

В Україні кількість людей пенсійного віку стала меншою, ніж була раніше. Про це Відкритий дізнався з аналітичного звіту Пенсійного фонду.

В Україні значно зменшилась кількість людей пенсійного віку. Про це свідчать дані, які були зазначені в офіційному звіті Пенсійного фонду. Таким чином, з 1-го січня 2016 року по 1-е липня цього року їхня кількість стала меншою на 946 600 осіб.

У 2019 році завдяки спеціальному онлайн-сервісу виплати на суму понад двісті мільярдів гривень отримали 11 300 000 осіб. Середній розмір пенсії в Україні за пів року зріс з 2645 гривень до 3005 гривень, а мінімальна пенсія з 1497 гривень до 1564 гривень.

Слід нагадати, що Пенсійний фонд України запровадив призначення пенсій через портал електронних послуг «Е-пенсія». Завдяки цьому безкоштовному сервісу всі необхідні документи можна оформити дистанційно. Крім того, у додатку зберігатиметься особиста інформація про страховий стаж і заробіток, а також там можна дізнатися, на якому етапі розгляду перебуває ваше звернення.

В Україні зменшилась кількість пенсіонерів - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що відтепер пенсію можна оформити онлайн.

Теги: