В’ячеслав Мішалов заявив, що не прогулював сесії міської ради, а лише відвідував найважливіші

У 2018 році В’ячеслав Мішалов став одним із 14 депутатів міської ради Дніпра, які могли позбутися своїх мандатів через прогули. Цьогоріч нічого суттєво не змінилося. Відкритий дізнався, чи ігнорує засідання депутат міської ради і чи планує переобиратися на наступну каденцію.

В’ячеслав Мішалов зазначив, що не ігнорує сесії міської ради, а лише відвідує всі найважливіші.

«Не хочу брати участь у голосуванні за ті питання, за які голосували на сесіях. Навіть більше, не було доцільним піднімати ті питання, адже все впиралося в правоохоронні органи, які були надто лояльними й закривали очі на те, що відбувалося в мерії Дніпра. Загалом я відвідував 60% засідань сесії міської ради», — розповів В’ячеслав Мішалов.

Так, депутат не ігнорував соціальні питання та формування річного бюджету. Голосування ж за вживані трамваї не вважав за потрібне. На його думку, Дніпро в змозі собі дозволити їздити на нових трамваях та якісному електротранспорті, і при цьому не підвищувати тарифи на проїзд. Він висловив свою думку з позиції пересічного мешканця міста.

«Я б далі продовжував займатися підприємницькою діяльністю, якби не сталося тієї події з Філатовим», — розповів В’ячеслав Мішалов.

Депутатом на наступну каденцію стати планує, але більше про це зрозуміє вже ближче до виборчого сезону.

«Якщо балотуватимуться хороші партії і їх представники, то моя робота там не потрібна. Там будуть ті, хто справлятиметься якісно. Сьогодні ми бачимо, що депутати міської ради продовжують замовчувати основні проблеми, вдаючи, що нічого не знають і їх це не стосується. Це неякісна робота депутатського корпусу, а вони — представники народу», — розповів В’ячеслав Мішалов.

Мішалов стверджує, що у кожного з них є округ, за яким десятки людей, які за них голосували.

«Ті питання, які я піднімаю, стосувалися кожного, насамперед метро і ​​Новий міст. Я не бачу зараз ніякої роботи — ні хорошої, ні поганої — просто ніякої. Абсолютна тиша: нічого не бачу, нічого не чую, нічого нікому не кажу. Це ганебна поведінка для депутатського корпусу», — наголосив В’ячеслав.

В'ячеслав Мішалов заявив, що не прогулював сесії міської ради, а лише відвідував найважливіші - рис. 1

Останні півтора року Борис Філатов заблокував депутатські гроші В’ячеслава Мішалова. Раніше депутат надавав соціальну допомогу тим, хто звертався у громадську приймальню. Кожне зі звернень — це окрема нерадісна історія, пов’язана зі хворобами.

Теги: