В’ячеслав Мішалов: «Вартість робіт з реконструкції Нового мосту зросла на 300%»

Сьогодні, 7-го серпня, секретар Дніпровської міської ради у 2016-17 роках В’ячеслав Мішалов опублікував чергове відеозвернення до міського голови Дніпра Бориса Філатова стосовно реконструкції Нового мосту. Про це Відкритий повідомляє з посиланням на відеоблог В’ячеслава Мішалова.

Колишній секретар міськради зазначає, що проєкт реконструкції мосту був розроблений ще колишньою владою Дніпра, однак тендер на роботи виграла компанія, яка є близькою до його батька Дмитра Мішалова.

«З самого початку був проєкт, який підготував попередній склад міської ради. Це був один з небагатьох проєктів, який залишився у міській раді після зміни влади. Він був достатньо сирим і зробленим не якісно, тому що проєктанти не робили якісного інструментального обстеження, не зупиняли роботу мосту, не знімали покриття для розуміння того, що відбувається зсередини мосту. Одним з партнерів фірми, яка виграла тендер, є мій батько. Сума була 177 мільйонів гривень. Після того, як зняли покриття і побачили реальний його стан… були внесені зміни в проєкт, і загальна кінцева сума стала 249 мільйонів гривень. Для розуміння, Центральний міст — 36 950 квадратних метрів», — говорить В’ячеслав Мішалов.

Потім екссекретар міськради наводить фрагмент інтерв’ю Бориса Філатова, де останній говорить, що підрядник наголошував на необхідності збільшення фінансування робіт. Міський голова відповів їм: «Зібрали документи та пішли».

«Після того, як компанії, що афільовані з моїм батьком, виконали 40% робіт і отримали за це 76 мільйонів з 249 мільйонів гривень, прийшов новий підрядник, який отримав близько 450 мільйонів гривень на те, щоб закінчити роботи. Це здорожчали роботи у три рази. Тобто на триста відсотків. Виявляється, що був поганий Мішалов, була купа активістів, які кричали, виступали, писали в інтернеті. Мішалов пішов. Всі сховались «під лавку» у той час, коли міст об’єктивно став коштувати у три рази дорожче. Всіх це влаштувало. І після цього товариш Філатов бігає й пише заяви? Борисе Альбертовичу, не бігайте! Просто дайте посилання на це відео», — підкреслює екссекретар Дніпровської міськради.

Після цього В’ячеслав Мішалов наводить калькуляцію, згідно з якою вартість робіт підрядника, який був пов’язаний із його батьком Дмитром Мішаловим, становить 6 734 гривні за квадратний метр. Водночас вартість робіт, що їх проводить нинішній підрядник, становить близько 20 300 гривень за квадратний метр. Колишній чиновник попросив правоохоронні органи звернути увагу на дану ситуацію.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що міський голова Дніпра Борис Філатов та президент Володимир Зеленський уклали парі щодо строків реконструкції Нового мосту.

Теги: