Вакцинація від коронавірусу в Дніпрі: коли чекати і якої якості

В Україні планується масова вакцинація від COVID-19. Наразі це єдиний спосіб побороти пандемію. Коли вакцина потрапить до Дніпропетровської області і кому робитимуть щеплення першочергово?

Про це розповіла в пресцентрі Відкритого професорка кафедри інфекційних хвороб Дніпропетровської медакадемії Людмила Шестакович-Корецька.

МОЗ України повідомляє, що масова вакцинація в нашій країні розпочнеться в першому кварталі цього року. Кампанія проходитиме у 5 етапів. І першими вакцину отримають люди із груп ризику. Серед них медики, військові та поліцейські. Також учителі, соцпрацівники, люди похилого віку (60+) та з хронічними захворюваннями. Щеплення робитимуть безкоштовно.

«Наразі це єдиний спосіб, який може припинити розповсюдження коронавірусу та повністю позбутися пандемії. Вакцина працює за таким принципом, що в результаті наш організм виділяє антитіла. У багатьох країнах, наприклад, у США та Ізраїлі вже активно вакцинують населення. Тож можна з упевненістю говорити про її ефективність. Однак, досі невідомо яка саме вакцина буде в Україні: європейська, китайська чи інша», – коментує пані Людмила.

IMG 6322

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Массовая вакцинация от COVID-19 в Украине начнется уже в феврале, — Степанов | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,