Велодоріжки на Новому мосту у Дніпрі з’являться раніше, ніж очікувалось

Велодоріжки на Новому мосту з’являться вже 14 вересня 2019 року. Про це повідомляє Відкритий.

Нагадуємо, що 18-го липня повністю перекрили Новий міст і обмежили рух на ньому для приватного і громадського транспорту. Це необхідно для того, щоб встигнути виконати ремонтні роботи до Дня міста (14 вересня).

Раніше зазначали, що після завершення робіт автомобілі їздитимуть по двошаровому асфальту, а велосипедистам доведеться потіснити пішоходів, оскільки роботи зі створення велодоріжок мали розпочатися лише у 2020 році.

Як повідомив Відкритому заступник мера Михайло Лисенко, чекати рік не доведеться, і на момент відкриття Нового мосту велодоріжки вже будуть і з лівого, і з правого боку. Поки що на Новому мосту з’явилася лише червона розмітка для велосипедистів поруч із пішохідною зоною, але це вимушена тимчасова міра.

Нагадаємо, раніше мер Дніпра пообіцяв, що найближчим часом робочі викладуть піддони і створять спеціальну доріжку для руху на скутерах і велосипедах.

Наразі місця для руху пішоходів і двоколісного транспорту замало, та це вже краще, ніж було раніше, коли велосипедистам доводилося їздити по проїжджій частині. 

most09 2

Теги: