Вибори Президента у Дніпрі: висока явка і порушення законодавства

Сьогодні, 31 березня, в Дніпрі, як і по всій Україні, проходять вибори Президента. Докладніше про те, як проходить виборчий процес у Дніпропетровській області у прес-центрі Відкритого розповіла експерт громадянської мережі «Опора» Юлія Лисенко.

Зокрема, представниця «Опори» зазначає, що явка станом на 11:00 вища за загальноукраїнську.

«На 11.00 в Дніпропетровській області вже проголосувало 18,98 відсотків виборців. Ці показники вищі ніж загальноукраїнські. Явка по Україні складає близько 16 відсотків», — відзначає Юлія Лисенко.

Вибори Президента у Дніпрі: висока явка і порушення законодавства - рис. 1

За її словами не обійшлося без курйозних ситуацій. Зокрема, у Кривому Розі виборці дуже хотіли потрапити на виборчу дільницю й зламали двері у приміщення. На деяких дільницях не було світла. На дільниці в місті Тернівка (36 виборчий округ) члени комісії зламали ключ в замку від сейфу.

Довелося викликати підрозділ Держслужби з надзвичайних ситуацій.Основні порушення: фотографування з бюлетенем, на окремій дільниці на декількох бюлетенях ставили позначки у формі трикутника, паралельні списки виборців, за ксерокопією паспорта видали бюлетень. Голосування продовжиться до 20:00.

Нагадаємо, у Дніпрі дві виборчі дільниці відкрили із запізненням.

Теги: