Від фотографа до волонтера: Станіслав Губкін про те, як треба користуватися великою аудиторією

Вiдклав фотоапарат та почав активно волонтерити. Відомий у Дніпрі фотограф Станіслав Губкін за допомогою активної аудиторії в Інстаграм та підписников з-за кордону активно допомагає захисникам та переселенцям в Україні. За його словами, кожен, хто має хоч якийсь вплив на людей у соціальних мережах — несе відповідальність й має вести інформаційну корисну діяльність.

Про це телеканалу Відкритий розповів волонтер, фотограф та блогер Станіслав Губкін.

Станіслав Губкін

Станіслав Губкін

Довідка: Станіслав Губкін відомий у Дніпрі як фотограф та блогер. В Інстаграм має майже 22 тисячі підписників. До війни Станіслав організовував косплеї відомих кіногероїв, фотографував безкоштовно тварин, аби їх взяли у родину. Вiн вражав дніпрян своїми яскравими знімками та мав на місяці вперед замовлені фотосесії. Одним словом, як усі ми — насолоджувався життям.

Від фотографа до волонтера: Станіслав Губкін про те, як треба користуватися великою аудиторією - рис. 1

Тепер фотограф став волонтером, допомагаючи кому тільки можна — ТРО, ЗСУ, переселенцям. За словами Станіслава, фоллоуери йому довіряють й надсилають кошти не лише з України, а навіть з-за кордону, де фотографу вдалося завести знайомства завдяки його творчій роботі.

Від фотографа до волонтера: Станіслав Губкін про те, як треба користуватися великою аудиторією - рис. 2

Щодня Станіслав публікує десятки фото та відео, де показує що придбав та передав: від їжі до тепловізорів та джавелінів.

Від фотографа до волонтера: Станіслав Губкін про те, як треба користуватися великою аудиторією - рис. 3 Від фотографа до волонтера: Станіслав Губкін про те, як треба користуватися великою аудиторією - рис. 4

«Якщо в тебе є хочаб якась аудиторія, а вона є у кожного. Я вважаю, що треба нею користуватися: долучати і доносити людям інформацію, щоб допомагали. Якщо ти нічого не робиш з аудиторією — це все одно, що мовчать про війну. З 24 числа, початку війни, моя аудиторія трохи змінилася: пішли люди, які пливуть на російському кораблі, всі ми знаємо куди. Зате ті, хто лишився — допомагають, й вони звідусіль — багато виявилося з-за кордону. Я був в шоці, не знав, що фотограф має такі зв‘язки! Тобто підписників стало менше, але які ж вони! Я їм вдячний! Всі ми робимо єдину справу! І переможемо! Слава Україні!», — підсумував Станіслав Губкін.

Якщо бажаєте допомогти Станіславу прибрати ще більше необхідного для наших захисників та переселенців — реквізити далі:

  • Станіслав Губкін  4441 1144 5052 7997

Слідкувати за звітом волонтера можна на його сторінці в Інстаграм.

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Интервью президента Зеленского мировым СМИ: о войне, НАТО и референдумах

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , , ,