ВІДЕО: Навчання на карантині: у Кам’янському учні опановують шкільну програму онлайн
Освіта на карантині. Вже майже місяць навчальні заклади Дніпропетровщині на карантині. Але навчання не перервали, а перевели у режим онлайн. Дистанційно опановують різні науки і школярі Кам’янського. У гуманітарному департаменті кажуть, не все йде гладко. Проте і учні, і вчителі намагаються пристосовуватися.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал та сторінку Відкритого на Фейсбук, щоб першими дізнаватися про важливі події у Дніпрі.
Теги: карантин