Відродження Бородаївки почали з реконструкції дитячого садочка

У селі Бородаївка вже рік після реконструкції працює дитячий садочок. Завдяки обласному депутату Генадію Войтову його відбудували практично з нуля. Про це розповідає Відкритий.

Будівлю дитсадка звели понад півстоліття тому. До ремонту споруда більше нагадувала старий барак, аніж дитячий заклад. Там не було навіть медичного кабінету. А на території садочку знаходилось лише дві старі гойдалки замість хоча б якогось майданчика для ігор. Прохання педагогічного колективу та місцевих мешканців звернути увагу на жахливий стан будівлі почув обласний депутат Генадій Войтов.

Відродження Бородаївки почали з реконструкції дитячого садочка - рис. 1

За зверненням Генадія Войтова на ремонт закладу з обласного бюджету виділили близько восьми мільйонів гривень. На реконструкцію знадобилось менше року.  Крок за кроком — і будівля вже із новими вікнами та енергоефективним фасадом. Всередині замінили всі комунікації та провели вентиляцію.

Відродження Бородаївки почали з реконструкції дитячого садочка - рис. 2

«Ми не вірили, що дочекаємось такого ремонту. Тепер у кожній групі є і спальні, і ігрові кімнати з теплою підлогою. Зробили нам сучасну кухню з декількома цехами. А ще – нарешті з’явилася медична кімната! Дуже вдячні Генадію Войтову за клопотання про ремонт будівлі. Задоволені і ми — вихователі, і батьки у захваті. А особливо радіють діти, адже тепер на подвір’ї є місце для ігор», — каже вихователька дитячого садочку Наталя Журавель.

Відродження Бородаївки почали з реконструкції дитячого садочка - рис. 3

Окрім осучаснення фасаду та внутрішніх робіт,  підрядники подбали і про територію, щоб малечі було де розвиватися фізично. Облаштували яскравий дитячий майданчик із пісочницею та гойдалками, спортивний — із турніками. Установили просторі альтанки з навісом для кожної групи.

Голова Бородаївської сільської ради зазначив, що будівля не бачила ремонту з 1963 року, а тепер цей садочок став справжньою гордістю села.

Відродження Бородаївки почали з реконструкції дитячого садочка - рис. 4

«Села вже років із десять як не в найкращому стані. І демографічна ситуація не ліпшає, бо більшість людей переїжджає до міста або навіть за кордон. А у нас є бажання працювати над розвитком села, відбудовувати його, покращувати інфраструктуру. І ми дуже раді, що є така людина, яка розділяє з нами це бажання. Генадій Войтов підтримав нас, допоміг на початку цього шляху. Розпочали ми з садочка, далі у планах — школа. Наш дитячий заклад тепер велика гордість громади. Такої масштабної реконструкції ми навіть не очікували», — каже голова Бородаївської сільської ради Василь Хижняк.

[fvplayer id=»8″]

Теги: