Військові з Дніпропетровської області тренуються на базі армії США

У Німеччині на базі армії Збройних Сил США відбуваються тренування за участю 93-ї бригади. Про це Відкритому стало відомо із повідомлення прес-служби 93-ї окремої механізованої бригади.

Український зведений підрозділ Збройних сил прибув на базу багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (Joint Multinational Readiness Center — JMRC) в місті Хоенфельс (Німеччина), де почалися багатонаціональні навчання «Combined Resolve-12».

Військові з Дніпропетровської області тренуються на базі армії США - рис. 1

Як повідомляє прес-служба Міноборони, в багатонаціональних навчаннях «Combined Resolve-12», які триватимуть в Баварії до 27 серпня, беруть участь понад п’ять тисяч військовослужбовців з 21 країн. Так, цього тижня розпочалася активна фаза тренувань.

Військові з Дніпропетровської області тренуються на базі армії США - рис. 2

Механізована рота зі складу 93 бригади Холодний яр протягом першого дня активних тренувань здійснювала передислокацію визначеними маршрутами та «зачистку» певних районів від сил «противника». У рамках тактичного плану, військові виявляли розвідувально-диверсійні групи або дозорні підрозділи умовного противника «знищували» або спонукали їх до відступу.

Військові з Дніпропетровської області тренуються на базі армії США - рис. 3

Потім наступного дня рота зайняла оборону. Позиції та техніка була замаскована, бійці виставили спостережні пости та «секрети». Холодноярці готові до подальших дій вдень та вночі.

Військові з Дніпропетровської області тренуються на базі армії США - рис. 4

Відзначено, що перед відрядженням за кордон, підрозділ 93 бригади Холодний яр повернувся з району проведення операції Об’єднаних сил, де виконував бойові завдання на Донецькому напрямку поблизу Авдіївки.

Військові з Дніпропетровської області тренуються на базі армії США - рис. 5

Оцінка дій підрозділів на тренуванні проходить згідно з натовськими стандартами.

Військові з Дніпропетровської області тренуються на базі армії США - рис. 6

Теги: