Військові з Дніпропетровської області тренуються на базі армії США | Відкритий

Військові з Дніпропетровської області тренуються на базі армії США

У Німеччині на базі армії Збройних Сил США відбуваються тренування за участю 93-ї бригади. Про це Відкритому стало відомо із повідомлення прес-служби 93-ї окремої механізованої бригади.

Український зведений підрозділ Збройних сил прибув на базу багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (Joint Multinational Readiness Center – JMRC) в місті Хоенфельс (Німеччина), де почалися багатонаціональні навчання “Combined Resolve-12”.

Як повідомляє прес-служба Міноборони, в багатонаціональних навчаннях “Combined Resolve-12”, які триватимуть в Баварії до 27 серпня, беруть участь понад п’ять тисяч військовослужбовців з 21 країн. Так, цього тижня розпочалася активна фаза тренувань.

Механізована рота зі складу 93 бригади Холодний яр протягом першого дня активних тренувань здійснювала передислокацію визначеними маршрутами та «зачистку» певних районів від сил «противника». У рамках тактичного плану, військові виявляли розвідувально-диверсійні групи або дозорні підрозділи умовного противника «знищували» або спонукали їх до відступу.

Потім наступного дня рота зайняла оборону. Позиції та техніка була замаскована, бійці виставили спостережні пости та «секрети». Холодноярці готові до подальших дій вдень та вночі.

Відзначено, що перед відрядженням за кордон, підрозділ 93 бригади Холодний яр повернувся з району проведення операції Об’єднаних сил, де виконував бойові завдання на Донецькому напрямку поблизу Авдіївки.

Оцінка дій підрозділів на тренуванні проходить згідно з натовськими стандартами.

Теги:

Оцените этот материал: