Військові з Дніпропетровської області тренуються на базі армії США

У Німеччині на базі армії Збройних Сил США відбуваються тренування за участю 93-ї бригади. Про це Відкритому стало відомо із повідомлення прес-служби 93-ї окремої механізованої бригади.

Український зведений підрозділ Збройних сил прибув на базу багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (Joint Multinational Readiness Center — JMRC) в місті Хоенфельс (Німеччина), де почалися багатонаціональні навчання «Combined Resolve-12».

trenuvannya5 e1566127318368

Як повідомляє прес-служба Міноборони, в багатонаціональних навчаннях «Combined Resolve-12», які триватимуть в Баварії до 27 серпня, беруть участь понад п’ять тисяч військовослужбовців з 21 країн. Так, цього тижня розпочалася активна фаза тренувань.

trenuvannya

Механізована рота зі складу 93 бригади Холодний яр протягом першого дня активних тренувань здійснювала передислокацію визначеними маршрутами та «зачистку» певних районів від сил «противника». У рамках тактичного плану, військові виявляли розвідувально-диверсійні групи або дозорні підрозділи умовного противника «знищували» або спонукали їх до відступу.

trenuvannya1

Потім наступного дня рота зайняла оборону. Позиції та техніка була замаскована, бійці виставили спостережні пости та «секрети». Холодноярці готові до подальших дій вдень та вночі.

trenuvannya2

Відзначено, що перед відрядженням за кордон, підрозділ 93 бригади Холодний яр повернувся з району проведення операції Об’єднаних сил, де виконував бойові завдання на Донецькому напрямку поблизу Авдіївки.

trenuvannya3

Оцінка дій підрозділів на тренуванні проходить згідно з натовськими стандартами.

trenuvannya4

Теги: