Військовослужбовиця розповіла Відкритому, як вступила до лав ЗСУ

Зараз 8 березня. У Міжнародний день боротьби за права жінок, в Україні – жінки борються за своє життя, дітей та рідних, за мирне небо. А деякі, ще й за всю країну – як, наприклад, військовослужбовця Марія Ткаченко.

Свою історію Відкритому розповіла старша лейтенантка, військовослужбовця «Дніпровської зенітної ракетної бригади» Марія Ткаченко.

Марія Ткаченко

Марія Ткаченко

Шлях до ЗСУ Марії почався в 2014 році, коли вона було ще школяркою. Тоді Маша займалася волонтерством у маленькому містечку Миколаївської області. А в 2015му – вступила до Національної академії сухопутних військ України у Львові.

Військовослужбовиця розповіла Відкритому, як вступила до лав ЗСУ - рис. 1

«І саме там я знайшла себе. Й зараз розумію – це моє місце, і я хочу бути військовою! Я горда, що я українка та офіцерка ЗСУ. Всі рідні мене підтримали в цьому питанні, моя мама теж мріяла стати військовою», – розповіла Відкритому Марія Ткаченко.

Військовослужбовиця розповіла Відкритому, як вступила до лав ЗСУ - рис. 2

Зараз же Марія виконує свій обов’язок та завдання, бо дала присягу боронити Україну. Попри війну, вітає жінок зі святом.

«8 березня для нас всіх завжди було святом весни, жіночності, квітів. Однак, наші вороги, на жаль, внесли деякі корективи. Але ми все одно віримо та надіємось на краще. Так, всі жінки хочуть аби їм подарували перемогу! Настрою на святкування немає, але я дуже дякую нашим чоловікам, які служать разом з нами – вони все таки нас привітали квітами. Відкрили ту теплу частинку душі, подарували її іншим і показали, що все таки у нас світло і надія на краще – на нашу ПЕРЕМОГУ», – розповіла Відкритому Марія Ткаченко.

Повне інтерв’ю дивіться в відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Проблем с продовольствием нет: как обстоят дела с подвозом товаров на Днепропетровщине.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , , ,